3 tydzień – Awaria Systemu!

Author: admin  //  Category: Bluszcz, Dziennik uprawy

Witam,

Niestety muszę ogłosić smutne wieści. W dniu 07.07.2019 o godzinie(jak wynika z nagrania) przed 22 godziną nastąpiła awaria komputera, który rejestrował roślinę. Prawdopodobnie awaria spowodowana była zawieszeniem się systemu lub też kamerki. Zorientowałem się niestety dopiero po 3 dniach wieczorem(10.07). Jednak jak tylko zauważyłem, że coś jest nie tak, to niezwłocznie przystąpiłem do naprawy usterki. Cały komputer został zresetowany i zaktualizowany oraz sprawdzona została kamerka. Wprowadziłem też środki zapobiegawcze, tak aby podobne awarie się już więcej nie powtarzały. Niestety ponad 3 dni z całego tygodnia nie zostały w ogóle zarejestrowane.

Co do samej uprawy rośliny, to od zeszłego tygodnia w dalszym ciągu nie widać żadnych większych zmian w rozwoju rośliny. Możliwe, że jest to spowodowane upałami, które mieliśmy przez ostatnie tygodnie. Teraz widać, że nieco się ochłodziło, więc może będzie to miało bardziej pozytywny wpływ na rozwój naszego bluszczu.

Wciąż czekam i nie mogę się doczekać kiedy rozwiną 2 listki na wierzchołku. Z pewnością będzie to piękny widok patrzeć jak te listki rosną i układają się codziennie w stronę słońca, tak jak cała reszta rośliny.

Póki co, nadal ani śladu korzeni w zbiorniku z pożywką.

Tags: , , , , , , , ,

Leave a Reply