Projekt zawieszony! (nie oznacza, że zakończony)

Author: admin  //  Category: Stewia, Nowości, Dziennik uprawy

Projekt zostaje zawieszony do czasu aż nie zostanie zbudowany nowy growbox dla roślin. Jednak nie oznacza to, że to już koniec projektu! Projekt był i tak w wczesnej fazie testowej. Wszystko robione i poprawiane było na bieżąco, gdy tylko była taka potrzeba. Jednak roślina dość szybko rosła na wysokość zamiast się krzewić. Często miałem problem z złapaniem rośliny w kadr oraz ustawieniem jej tak, aby była jak najlepiej widoczna.

W każdym razie projekt uważam za udany. Założenie projektu polegało na obserwacji rozwoju rośliny w czasie rzeczywistym. Na zdjęciach w galerii można wyraźnie zaobserwować rozrost rośliny z dnia na dzień. Zatem główny cel został osiągnięty.

Wznowienie projektu planowane jest na wiosnę przyszłego roku. Tym razem będzie to już uprawa od początku do końca hydroponiczna. Roślina będzie hodowana tylko i wyłącznie w kulturach wodnych. Ponadto postaram się zakupić lepszą kamerę i lepiej rozwiązać kwestię wrzucania zdjęć do galerii. Oprócz tego postaram się jeszcze usprawnić transmisję na żywo.

Tags:

Leave a Reply